Aktuality

novinky ze světa pohybu a relaxace

17.01.2018
Máte rádi profesionální vedení a přístup? Nyní máte možnost, zvolit si program, který zatočí s přebytečnými kily. Zvolte si 6ti nebo 8mi týdenní program a sledujte vaší proměnu.
14.01.2018
Chceme Vám pomoci s novoroční motivací a odměnit Vás za poctivou dřinu. Zaregistrujte se do naší celoroční akce pod názvem DO KONDICE S BODY CARE 2018. Změňte své tělo o 13% k lepšímu a získejte 50% slevu na permanentku do našeho fitness centra nebo slevy na služby výživové poradkyně a trenérky Lenky Bořutové.
19.12.2017
Ztrácíte se v tom, co opravdu jíst a nejíst? Co je zdravé a nezdravé? Rádi byste znali odpověď na jakoukoliv otázku týkající se výživy člověka, složení potravin, technologické úpravy jídla nebo fyziologie člověka? Chcete se vyhnout dezinformacím na internetu a vědět, odkud čerpat ty správné informace? Ve dnech 6-7.4.2018 proběhne v našem centru jedinečný seminář typu „Ptejte se, na co chcete“ a budete mít jedinečnou možnost diskutovat hned se čtyřmi odborníky na výživu, sport a zdravý životní styl.
05.12.2017
Pekelná dřina na Mikulášském TRX byla ZDARMA pro všechny čerty, anděly a Mikuláše. Ti ostatní museli za tu dřinu i platit :-D
29.11.2017
Předat zážitky a nastínit atmosféru posluchačům není vždy jednoduché. "Superběžec" Vítek s polečně s Katkou byli dnes takovou "předkapelou" a detailním povídáním o treku kolem Annapuren nasadili laťku vysoko. Tuto výzvu bratři Švihálkové přijali stejně tak, jako výzvu zdolávat šestitisícovky v Bolívii. Opět nás přesvědčili o tom, že v dokumentování svých skialpinistických počinů nemají konkurenci.
14.09.2017
Pokud boxování do pytle nebo zvedání činek nepatří mezi Vaše způsoby jak se zbavit stresu, vyzkoušejte si na vlastní kůži bubnování na bubny Djembé. Pomineme-li pozitivní vliv hlubokých rytmických tónů na naší psychiku, zcela určitě ze sebe vymáčknete i kapku potu.