18.01.2020
BODYRUB jsou mimořádně silné masážní přípravky na svaly a klouby určené speciálně pro sportovce. Rychle přináší pocit úlevy od bolesti svalů a kloubů a díky unikátnímu složení přispívají k rychlému startu, dosažení vysokého výkonu a udržení kondice.

BODYRUB jsou mimořádně silné masážní přípravky na svaly a kloubyurčené speciálně pro sportovce. Rychle přináší pocit úlevy od bolesti svalů a kloubů a díky unikátnímu složení přispívají k rychlému startu, dosažení vysokého výkonu a udržení kondice.

Používají se jak po fyzické aktivitě, tak před fyzickou aktivitou jako prevence úrazů (tréninky, závody). Aplikují se na pokožku při snaze docílit hloubkového prokrvení, obnovy mikrocirkulace a zmírnění svalových spasmů a bolesti. BODYRUB obsahuje látky, které přispívají kregeneraci tkáně po silné fyzické zátěži, a je skvělý pomocník při rehabilitaci po sportovních úrazech.

BODY RUB je možné sehnat jak ve spreji tak jako tuhý stick (tyčinka).
Každý z obou produktů má své přednosti a z vlastní praxe můžeme doporučit.

  • Pevný stick pro každodenní použití, na cestách, výletech.Skvělé se převáží a ještě líp aplikuje.
    Má nepřekonatelné složení 30% metylsalicylátu 15% mentolu 1% eukalyptus.

  • BODYRUB sprej pro rychlou aplikaci a nástup účinků, rychleschnoucí, ideální i pro hodně ochlupenou pokožku a hlavně jej lze aplikovat pod tejpy.

BODYRUB sprej i stick je u nás k dostání a taky si je můžete vyzkoušet na vlastní kůži  a přesvědčit se o jejich účinku.

 

 

GFX | /images/aktuality | Banner_BR_chlap.jpg