07.04.2018
Přednáška s Ing. Hanou Střiteckou proběhla úspěšně. Dotazů bylo mnoho ale vše se stihlo probrat. Tímto rozhodně nekončíme a budeme pracovat na pokračování.

V pátek dne 6.4.2018 proběhla plánovaná VIP diskuze s Ing. Hanou Střiteckou.
Kdo chyběl, přišel o hodně. Připravili jsme si pro Ing. Hanu Střiteckou celkem 65 otázek a všechny stihla zodpovědět v neskutečně krátkém čase, který jsme na přednášku měli. Některé informace, byly vskutku překvapivé a přesto ,že jsou v médiích interpretovány jako “jediné správné”, realita je jinde.
To bylo vlastně smyslem přednášky, tedy ukázat, že všechny informace na internetu nejsou pravdivé a některé dost často zavádějící. 
V kontroverzním lepku a “zahleňovacím” mléku již máme definitivně jasno.

Pokusili jsme se některé informace záměrně vyvrátit dezinformacema z internetu. Ing. Hana Střitecká na nás ale vytáhla mapu biochemických procesů v těle a v kombinaci s jeji znalosti fyziologie “nás rozebrala” do molekuly. Kdyby i přesto někdo chtěl namítat, bylo k dispozici spousta odborného studijního materiálu. No a tímto bylo zažehnáno nepravdám a mylně interpretovaným tvrzením.

Budeme připravovat další pokračování a i nadále se snažit vyvracet mýty a nepravdy, které se i ternetem šíří.

Děkujeme všem zůčastněným za přízeň a věříme, že se diskuze líbila. Pokud Vás napadl ještě nějaký dotaz, který jste chtěli zodpovědět, klidně nám ho zašlete na email info@body-care.cz Pokusíme se odpovědět čím jak nejdřív a odpověď zveřejníme na našich Facebookových stránkách.

 

Těšíme se zase příště.

Tým Body Care