10.04.2022
Změna cen, kdy a kolik? Nová Lekce Pilátes v Králově poli. Nový uzavřený kurz CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ. Za registraci vstup zdarma.

Změna cen, kdy a kolik?

Změna cenové politiky se dotkla bohužel i nás. Výčet důvodů proč tak musíme učinit by dal minimálně na jednu stranu A4. Pokud vás zajímají klidně nám napište, rádi zašleme.

GFX | /images/aktuality | mince.jpg

Vás ale jistě zajímá o kolik se bude zdražovat a kdy.
V rámci kreditu se budou ceny navyšovat o zhruba desetikorunu. V případě časových permanentek to bude stokoruna.
Nejvyšší nárust ceny bude na jednorázovém vstupu. Chceme, aby všichni naši klienti, využívali možnosti předplaceného kreditu, čímž jednak získají slevu a také nám to umožní plný provoz turnketu. To s sebou přináší i delší otvírací dobu, snadnější odbavení a větší kontrolu svých vstupů.

Ceny se budou měnit postupně až do konce měsíce Dubna.

S cenovou politikou jsme již nyní změnili pravidla platnosti kreditu.
Prodloužili jsme dobu čerpání všech kreditů a to tak, že všechny kredity do 3000,- mají prodlouženou platnost na 6 měsíců a kredity nad 3000 platí jeden rok.

Máte tedy dostatek času na jejich vyčerpání. Nastale-li situace, že kredit propadne, bude vám obnoven jen v případě včasného zdůvodnění z vaší strany a to do dvou měsíců od propadnutí. Kontaktujete-li nás okamžitě, že došlo k náhlé situaci, kredit bude zmražen včetně slevy. Pokud dojde k situaci, že nás do dvou měsíců od propadnutí kreditu nebudete kontaktovat, dojde nenávratně k propadnutí kreditu.

Informace o blížícím se propadnutí kreditu jsou zasílány naším systémem 14dní předem na váš e-mail, který jste uvedli při registraci.

 

Nová skupinová lekce Pilátes

Pojdtě s námi opět rozhýbat tělo.GFX | /images/aktuality | Pilates-700x325.jpg
Po dlouhé době opět přinášíme lekce Pilátes s novou instruktorkou Luckou Kozubíkovou.

Můžete se těšit na skupinové lekce vedené s opravdovou láskou k tomuto cvičení. Lucie poctivě trénovala i po dobu lockdownu a těšila se, až vám bude moci předat své znalosti.
Lucie se na vás těší každé Pondělí 18:00-19:00 a Čtvrtek 19:30-20:30
Zaregistrujte se a pak už si jednoduše rezervujte místo http://www.body-care.cz/cz/rezervace-registrace
 
 
 

Nový uzavřený kurz CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ

GFX | /images/aktuality | tehule.jpgJste těhotná? Chcete i nadále zůstat aktivní, jen máte obavy, abyste cvičila správně? V tom případě je tato lekce přímo pro Vás. Jedná se o uzavřené skupinové lekce pod vedením zkušené trenérky Bc.Lenky Bořutové (Lukašíkové).Lenka má přes 17 let zkušeností s vedením individuálních tréninků, je 2násobnou maminou, při druhém těhotenství aktivně cvičila do 8 měsíce, a ví co je to funět do 2 schodů. Je zároveň i výživářkou a masérkou. Na lekci se můžete těšit na to, že se zahřejete, protáhnete, lehce zpotíte a zaposilujete. To vše s ohledem na stupeň těhotenství. Kapacita je omezena, proto s přihlašováním neváhejte.
 
Cena 8 lekcí – 1.600,- Cena 16 lekcí – 3.200,-Cena za 24 lekcí 4.800, -
Cena je BEZ vstupu do fitka. Můžete využít Multisport kartičky nebo se zaregistrovat zde na stránkách. Po zaplacení kurzu můžete využít příspěvek Vaší pojišťovny. V ceně máte od Lenky jako dárek, měření na přístroji InBody ZDARMA. Můžete jej využít po  porodu nebo jako dárek pro někoho blízkého. Více informací na tel.: 724 079 660 nebo na lenka@fitness-a-vyziva.cz  Kdy: Od 26. dubna 2022 / každé úterý od 10:00, středa od 16:00 a čtvrtek od 8:00
 
 

Za registraci vstup zdarma do fitness centra

GFX | /images/automatizace | Jirka_Turniket_MOBIL_A7_105x74mm.jpg
Vstupy do našeho fitness centra řídí turniket se scannerem čárového kódu.
Čárový kód získáte po registraci a zakoupení permanentky nebo dobití kreditu.
Registrace je tedy nutná a platí i pro majitele Multisport karet.

Čárový kód si sami můžete nechat vygenerovat a vytisknout, nebo je možné ho načítat i z displeje mobilního telefonu(PDF soubor), takže již nemusíte u sebe nosit žádné kartičky.

Chápeme, že první kroky s registrací a nabíjením kreditu mohou být pro někoho otravné. Jako motivaci od nás získáte první vstup zdarma. Jakmile se zaregistrujete, náš systém vám automaticky přidělí jednorázový vstup zdarma. Vy si tak můžete vše snadno a bez rizika vyzkoušet. Platí i pro majitele Multisport karet.

Veškerý postup registrace najdete zde.