08.02.2019
Víte, které platební a benefitní karty přijímáme? Přinášíme přehled všech způsobů platby, jakým u nás můžete hradit služby, které nabízíme.

 

GFX | /images/sluzby | Platebni_karty_Schema.jpg

Díky platebnímu terminálu Sum Up můžete u nás platit bezhotovostně pomocí platebních karet. Platební terminál přijímá jakékoliv kreditní nebo debetní karty, na kterých je logo VISA, VPAY, Mastercard nebo Maestro, čipové, magnetické i bezkontaktní NFC. Dále je možné platit službou Google Pay a Apple Pay.

Tímto způsobem můžete hradit veškeré zboží, které je v nabídce: vstupy na skupinové lekce, do posilovny, jednotlivě i nákup permanentky.

Služby osobních trenérů, masáže, fyzioterapie a výživové poradenství se hradí vždy terapeutovi dle jeho ceníku a způsobu. Ne vždy je tedy možné za tyto služby platit kartou a je potřeba způsob platby domluvit předem. 

 

 

GFX | /images/sluzby | MULTIKARTY.jpeg

 

Další možnosti hrazení služeb jsou benefitní karty.
V Body Care přijímáme karty Multisport, Active pass a Benefit Plus.

Těmito kartami lze standartně hradit vstupy do posilovny a na skupinové lekce.

Karty Multisport a Active pass NEUMOŽŇUJÍ hradit nákup zboží, permanentky, konzumaci a služby jako masáže, fyzioterapie a výživové poradenství. 

 

Vyjímkou jsou karty Benefit Plus, které jako jediné fungují na principu kreditní karty a je tedy možné jimi platit i za zboží, konzumaci, nákup permanentky a v některých případech i služby jako masáže, fyzioterapie a výživové poradenství.