29.11.2017
Předat zážitky a nastínit atmosféru posluchačům není vždy jednoduché. "Superběžec" Vítek s polečně s Katkou byli dnes takovou "předkapelou" a detailním povídáním o treku kolem Annapuren nasadili laťku vysoko. Tuto výzvu bratři Švihálkové přijali stejně tak, jako výzvu zdolávat šestitisícovky v Bolívii. Opět nás přesvědčili o tom, že v dokumentování svých skialpinistických počinů nemají konkurenci.
Každý pohyb (i v posilovně) potřebuje motivaci.
A tu jste přišli načerpat opět k nám do Body Care na přednášku bratrů Švihálkových "Kejda SKI Tým". Po loňském sjíždění severských hvozdů nás tentokrát zavedli na opačnou polokouli a představili nám, jak se "krotí šestitisícovky" v Bolívii.
 
Dříve než jsme se vydali do říše Inků, měli jsme možnost nahlédnout do Nepálu.
Zážitky z cestování a čerstvé informace nám přinesl kamarád, sportovec a výborný běžec Vítek Ryška. Ten se nedávno, se svou přítelkyní, vrátil z 3 týdny trvajícího treku kolem "bohyně sklizně", tedy desáté nejvyšší hory světa Annapurny.

Děkujeme klukům za přednášky a opět se budeme těšit na další zážitky.
 
Pokud se chystáte vyrazit do hor a nejste si jistí svou kondici, neváhejte nás kontaktovat. Jsme připraveni dostat vaší kondici na takovou úroveň, že si výlety budete opravdu užívat.