19.12.2017
Ztrácíte se v tom, co opravdu jíst a nejíst? Co je zdravé a nezdravé? Rádi byste znali odpověď na jakoukoliv otázku týkající se výživy člověka, složení potravin, technologické úpravy jídla nebo fyziologie člověka? Chcete se vyhnout dezinformacím na internetu a vědět, odkud čerpat ty správné informace? Ve dnech 6-7.4.2018 proběhne v našem centru jedinečný seminář typu „Ptejte se, na co chcete“ a budete mít jedinečnou možnost diskutovat hned se čtyřmi odborníky na výživu, sport a zdravý životní styl.

- výživa/potraviny/tělo -

Máte v hlavě otázky, na které ne a ne nalézt odpovědi?

Rádi byste znali odpověď na jakoukoliv otázku týkající se výživy člověka, složení potravin, technologické úpravy jídla nebo fyziologie člověka?

Nabízíme Vám jedinečný seminář typu „Ptejte se, na co chcete“

Hanka - profil

Tato výjimečná diskuze s odbornicí Ing. Stříteckou, Ph.D. ,(kterou jste mohli shlédnout také v pořadu A DOST!) bude zaměřená na tato témata:

- výživa člověka

- onemocnění a s tím spojená správná výživa

- etikety potravin, složení potravin, vhodný výběr

- správná technologická úprava

- fyziologie, biochemie, suplementy,...

diskuzeDiskuze bude rozdělená na tři skupiny (dle zaměření)

1. skupina 6.4. 2018, 16-19h

Vhodná pro: laiky, širokou veřejnost, výživové poradce, nutriční terapeuty, studenty výživy, maminky, babičky….Zde bude velký prostor pro úplně jakýkoliv dotaz z výše uvedených oblastí.

2. skupina 7.4. 2018, 9-12h

Vhodná pro: výživové poradce, nutriční terapeuty, studenty výživy, poradce v oblasti výživy a zdravého životního stylu.

Tato skupinka bude zaměřená na práci s klienty, jak správně interpretovat výsledky z bio-impedančního přístroje klientovi, co mu doporučit při určitém onemocnění, jak přistupovat ke klientovi se specifickými potřebami, co dělat, když se nedaří klientovi hubnout, jak nastavit správnou energii….

3. skupina 7.4. 2018, 14-16h

Vhodná pro: sportovce, vytrvalostní, vrcholové…fitness trenéry, sportovce, kteří si jen tak zasportují v běžném životě a rádi by se dozvěděli všechno, co se týká výživy před, při a po sportu, vhodné proteinové tyčinky, porovnání produktů na trhu, jaké potraviny jíst, aby sportující tělo mělo všechno….

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

Je vhodné, abyste si připravili otázky, na které chcete znát odpovědi, také je možnost zaslat otázky předem (do mailu na info@body-care.cz nebo vita@zdravesterezou.cz ), abychom se dokázali lépe připravit, pokud by bylo vhodné zajistit nějakou studii, obrázek…. Stačí týden předem zaslat seznam otázek do mailu.

Přestože odpovídat bude hlavně Ing. Střítecká, zapojit se můžete i Vy s vlastní zkušeností, tj. budeme si předávat zkušenosti a budeme kromě odborných odpovědí ze strany Ing. Střítecké také o problémech a otázkách diskutovat všichni společně, čímž bychom si měli zajistit mnohem větší pohled na danou problematiku.

ZEPTEJTE SE NA CO CHCETE, CO VÁS ZAJÍMÁ, NA CO NEZNÁTE ODPOVĚDI…… např.:

„Nejsem schopen se ráno nasnídat, co mám dělat a čím to může být?“

„Co mám jíst, když jdu na čtyř hodinový výšlap nebo sportovat?“

„Je dobré ovesnou kaši raději vařit nebo jíst pouze zamíchanou s jogurtem?“

„Když jsem celiak, je ještě nějaká možnost, abych celiakem nebyl?“

„Mé dítě je často nemocné, jakým přirozeným způsobem mohu posílit jeho imunitu?“

„Co to je PUFA a MUFA?“

„Kde si mohu stěžovat na prošlé potraviny v obchodě?“

obrys diskuze

Určitě Vás napadají další a další otázky, NAPIŠTE si je a pak se zeptejte odborníka na odpověď.

Při absolvování všech tří diskuzí obdržíte osvědčení o odborné diskuzi.

Cena jedné diskuze je 450Kč, v případě zakoupení dvou a více diskuzí, resp. skupinek, je cena za jednu 350Kč.

Každá přednáška trvá 120-180 minut, lektorem a hlavním diskutérem bude Ing. Hana Střítecká, dále Bc. Lenka Bořutová, Jiří Wagner a Tereza Kukol. Součástí diskuze bude drobné občerstvení ZDARMA a také bude zajištěn pitný režim od společnosti Tropico. Káva a další občerstvení ve formě tyčinek bude k zakoupení na baru fitness centra Body Care. Zde budou všechny diskuze probíhat. Adresa je Palackého třída 162, Brno-Královo pole.

- – – POČET DISKUTUJÍCÍCH JE OMEZEN – – -

Objednávky provádějte pomocí formuláře na stránkách zde:

http://zdravesterezou.cz/vip/