21.01.2022
Jak správně chápat pojem permanentka (časová) kredit nebo benefitní karta?

Časová 

zamená vlastnit časovou permanentku (mešíční,pulroční atd..). Klient je identifikován turniketem a může využívat posilovnu. S časovou permanentkou NENÍ možné provádět rezervace na skupinové lekce (jóga,TRX atd..)

Kreditní

představuje nabití kreditu (finanční částky) na svůj účet a z něj je následně odečítáno čerpání za jednotlivé služby. Klient s kreditním systémem může využívat služeb posilovny a skupinových lekcí (jóga,TRX atd..)
Bude-li chtít využívat nabízených aktivit, musí si před provedením rezervace/vstupu do posilovny, zajistit jeho dostatečnou výši. Bez dostatečného kreditu (min.120,-Kč) Vám systém neumožní provést rezervaci nebo vstup do centra. O veškerém dění na Vámi založeném účtu budete vždy obratem informováni na svém profilu. O nízkém stavu kreditu nebo jeho propadnutí budete informování na registrovaný email.

Multisport

zvláštní benefitní karta umožňující návštěvu centra ve "zvláštním režimu". Majitel karty, stejně jako ostatní musí provést registraci své osoby a následně po fyzickém ověření identity bude k jeho účtu přiřazena karta Multisport. Po přiřazení karty k účtu již může klient využívat služeb posilovny. Pro možnost registrace na skupinové lekce je potřeba vložit STORNO VRATNOU zálohu ve výši 120,-(on-line 200,-) , která bude opakovaně použita k provedené rezervace na lekci. V případě účasti bude částka automaticky vrácena na účet, v opačném bude použita jako storno poplatek za blokaci místa. 

Časová i kreditní

systém je možné kombinovat. Je tedy možné vlastnit časovou permanentku a zároveň mít nabitý kredit. Ten je možné využít i jen k nákupu konzumace.