pro velký zájem znovu opakujeme výjimečnou diskuzi na téma

"Mýty a fakta ve výživě"

kde budeme opět diskutovat s Ing. Stříteckou o záludnostech a dezinformacích ve výživě.
Přijďte si rozšířit obzory a naučte se jak se orientovat mezi spoustou tvrzení, nejasnostech a mýtech souvisejících s výživou.

více informací ZDE

0

Body Care

Sportovní a Vzdělávací centrum

Galerie

Makáme trochu jinak

V Body Care najdete na cca 350m2 to co v jiných fitkách budete hledat jen těžce. Zde se o Vás postará tým profesionálů s dlouholetou praxí. Každý z osobních trenérů je vyškolen ve výživovém poradenství a zároveň Vás dokáže i namasírovat. Podařilo se nám “reálně” spojit cvičení, fyzioterapii, masáže a výživu v jeden plně fungující celek. Boříme mýty a zaběhnutá dogmata o zapocených “činkárnách”. Dokážeme se postarat o profesionální sportovce, úplné začátečníky, lidi v rekonvalescenci a rehabilitaci, třináctileté ale i sedmdesátčyř leté. Fyziotrénink odstraní zdravotní omezení* a vrátí Vás "zpátky do hry". Provedeme Vás prvními kroky ke změně životního stylu a již po první návštěvě ztratíte obavy, nejistotu či stud. Nevěříte? To je dobře, přijďtě se přesvědčit osobně.

 

Všechny služby

Aktuality

30.10.2018
Poradíme, vysvětlíme bajkeru se nebojíme :-) jak to vlastně je s tím cvičením? Jak k tomu přistupujeme v Body Care?
10.08.2018
Jak je správná výživa důležitá a jak může ovlivnit náš sportovní výkon
11.07.2018
NOVÝ KROUŽEK PRO DĚTI od 7 do 15 let. Chcete, aby Vaše dítě sportovalo, jen ještě nevíte, který sport pro něj vybrat? Přihlaste ho k nám. Čeká jej všeobecná pohybová průprava, strečink, cvičení s vlastní vahou i s pomůckami (např. velké balony, bosu, TRX, overbally atd.).
07.04.2018
Přednáška s Ing. Hanou Střiteckou proběhla úspěšně. Dotazů bylo mnoho ale vše se stihlo probrat. Tímto rozhodně nekončíme a budeme pracovat na pokračování.
17.01.2018
Máte rádi profesionální vedení a přístup? Nyní máte možnost, zvolit si program, který zatočí s přebytečnými kily. Zvolte si 6ti nebo 8mi týdenní program a sledujte vaší proměnu.