Návod na použití on-line systému

Podmínky a pravidla rezervačního/registračního systému

Cílem našeho on-line rezervačního systému je:

- automatizace odbavení (automatická recepce)
- zjednodušit rezervace lekcí všem, kteří chtějí využívat naše služby
- nabízené aktivity si sami rezervovat nebo rušit
- přehled o stavu svého účtu, rezervacích, platnosti permanentky, čerpání kreditu, on-line nákup a dobíjení kreditu. 

Upozornění - bez registrace není možné využívat služeb online rezervačního systému a automaticého vstupu přes turniket. Pro vstup do centra bez registrace budete potřebovat obsluhu po předchozí telefonikcé domluvě.

 • Fitness centrum je obsluhováno automatickým turniketem, který identifikuje POUZE registrované klienty s platnou permanentkou, kreditem nebo kartou Multisport.
 • Pro vstup do centra je nutné se identifikovat načtením čárového kódu turniketem. Čárový kód je možné načíst z plastové karty Body Care, z karty Multisport (nutné přiřazení k profilu klienta) nebo  vygenerováním ve vámi vytvořeném profilu "kód do PDF"
 • vygenerovaný kód je možné použít opakovaně. Není potřeba generovat při každém vstupu.
 • vygenerovaný kód je možné vytiskonut a nebo uložit v telefonu a nechat načítat turniket z displeje telefonu (nutná čistá, kontrastní-plný jas, nepoškrábaná obrazovka displeje)
 • vstup je umožněn pokud je slyšitelný signál "pípnutí" a zobrazení ZELENÉ šipky znázorňující průchod.
 • Je přísně zakázáno podlézání, přeskakování nebo násilné otáčení turniketu.
 • Překonávání turniketu jinak než je stanoveno v podmínkách je považováno za silné porušení podmínek vstupu a neoprávněné vniknutí. V této souvislosti bude přivolána bezpečnostní agentura v součinnosti s policií.

Rezervační/registrační systém je založen jako kreditní/časový a benefitní:

Časový - zamená vlastnit časovou permanentku (mešíční,pulroční atd..). Klient je identifikován turniketem a může využívat posilovnu. S časovou permanentkou NENÍ možné provádět rezervace na skupinové lekce (jóga,TRX atd..)

Kreditní - což znamená, nabití kreditu (finanční částky) na svůj účet a z něj je následně odečítáno čerpání za jednotlivé služby. Klient s kreditním systémem může využívat služeb posilovny a skupinových lekcí (jóga,TRX atd..)
Bude-li chtít využívat nabízených aktivit, musí si před provedením rezervace/vstupu do posilovny, zajistit jeho dostatečnou výši. Bez dostatečného kreditu (min.120,-Kč) Vám systém neumožní provést rezervaci nebo vstup do centra. O veškerém dění na Vámi založeném účtu budete vždy obratem informováni na svém profilu. O nízkém stavu kreditu nebo jeho propadnutí budete informování na registrovaný email.

Multisport - zvláštní benefitní karta umožňující návštěvu centra ve "zvláštním režimu". Majitel karty, stejně jako ostatní musí provést registraci své osoby a následně po fyzickém ověření identity bude k jeho účtu přiřazena karta Multisport. Po přiřazení karty k účtu již může klient využívat služeb posilovny. Pro možnost registrace na skupinové lekce je potřeba vložit STORNO VRATNOU zálohu ve výši 120,- , která bude opakovaně použita k provedené rezervace na lekci. V případě účasti bude částka automaticky vrácena na účet, v opačném bude použita jako storno poplatek za blokaci místa. 

Časový i kreditní systém je možné kombinovat. Je tedy možné vlastnit časovou permanentku a zároveň mít nabitý kredit. Ten je možné využít i jen k nákupu konzumace.


Upozornění
- rezervační systém slouží pouze k rezervaci aktivit konaných v sále našeho centra a které jsou uvedeny v kalendářním rozpisu. Na ostatní nabízené služby – masáž, fyzioterapie, výživové poradenství, osobní trénink s trenérem - je nutné kontaktovat přímo terapeuta zde http://www.body-care.cz/kontakt 

Podmínky registrace

Před provedením registrace si přečtěte podmínky rezervace a provozní řád. Registrací do rezervačního systému potvrzujete seznámení se s provozním řádem, souhlasíte s dodržováním provozního řádu provozovny. Registraci může provést každý, kdo chce využívat služby provozovny. Při porušení pravidel dle provozního řádu si vyhrazujeme právo Vámi založenou registraci zrušit.

Postup registrace

Základní registraci provedete na stránkách rezervačního systému ( www.body-care.cz )

Po otevření stránky z přijatého odkazu, klikni na políčko "Registrovat". Po vyplnění políček (s označením * jsou povinná) a následném uložení Vám bude na uvedenou emailovou adresu zaslán potvrzovací email. Je třeba se přihlásit na svůj email a obratem email potvrdit kliknutím na přijatý odkaz. Tímto je registrace ukončena. 

Registrovat se můžete také přes účet Facebook a Google+. POZOR ale, pokud již máte účet založen základní registrací a znovu se přihlásíte pomocí Facebooku, vytvoří se Vám DALŠÍ účet. Proto si prosím zvolte jednu variantu přihlašování.  

Podmínky rezervace na skupinovou lekci

Rezervaci může provést pouze registrovaný klient. Na jednu registraci lze rezervovat maximálně dvě místa. Rezervaci je možné provést nejpozději 5 minut před zahájením aktivity.

Ve výjimečných případech, kdy opravdu nemáte možnost provést rezervaci on-line, je možné o rezervaci požádat po telefonu na tel. 731 440 260 . Tímto však neručíme za včasné vyřízení Vaší žádosti, ale uděláme pro Vás maximum. Uživatel musí mít dostatečný kredit k rezervaci lekce.

Postup rezervace fitness lekce/squash kurtu

 • přihlaste se do rezervačního systému
 • v kalendáři si vyber sportovní aktivitu/volný kurt a hodinu
 • FITNESS: nastav kurzor myši na vybranou aktivitu – NENÍ TŘEBA KLIKAT , po zobrazení pole "ZÁVAZNĚ REZERVOVAT" klikni na  "ZÁVAZNĚ REZERVOVAT".
 • SQUASH: nastav kurzor myši na volnou hodinu v kalendáři – KLIKNI, po zobrazení pole "NOVÁ REZERVACE" zkontroluj ČAS,DOBU a CENU rezervace a klikni na "REZERVOVAT".
 • FITNESS: zobrazí se okno Nastavení čerpání s dotazem, z čeho se má rezervace strhnout. Klinkni na Z kreditu (xxx,- Kč).
 • okamžitě budete informováni (v horní části stránky se zobrazí krátkodobě informační pole) -   rezervace proběhla v pořádku či rezervace se nezdařila + důvod nezdaru
 • v okně Vámi zvolené aktivity v kalendáři se po úspěšné rezervaci zobrazí písmeno "R" , současně je Vám odeslána zpráva na emailovou adresu s informacemi o provedené rezervaci
 • FITNESS/SQUASH: v mimořádných případech lze rezervaci provést osobně na recepci 
 • FITNESS: pokud nebude v době přihlášení dostatečný počet nahlášených klientů na skupinovou lekci, v rezervačním okně bude svítit červený nápis "Zatím zavřeno, k otevření chybí ... rezervace".  
  V poli kalendáře je toto zobrazené jako žlutý trojúhelník s černým vykřičníkem.

Podmínkou pro rezervaci je dostatečný kredit na zákaznickém účtu!!  

Rezervace náhradníka

 • Pokud je skupinová lekce plně obsazená, lze se na ni přihlásit jako náhradník. K tomu je potřeba mít v rezervačním systému účet a kredit minimálně 120 Kč.
 • Při odhlášení jiného klienta obdrží náhradník email o uvolnění místa s pobídkou, aby se přihlásil do rezervačního systému a svoji rezervaci potvrdil. Pokud tak učiní, dojde mu emailem potvrzení, že byl na danou lekci přesunut jako rezervovaný klient. Dále pro něj platí standartní podmínky zrušení rezervace či penalizace.

Podmínky zrušení rezervace

 • Rezervaci může zrušit pouze registrovaný klient, který danou rezervaci uskutečnil.
 • V případě zrušení rezervace kurtu je NUTNÉ volat na recepci Squash centrum +420 733 208 684  /  545 243 993

Postup zrušení rezervace fitness/squash

 • přihlaste se do rezervačního systému
 • FITNESS: nastav kurzor myši na aktivitu v kalendáři, na kterou jste přihlášení - NENÍ TŘEBA KLIKAT, po zobrazení pole "ZRUŠIT REZERVACI" klikni na " ZRUŠIT REZERVACI ".
 • FITNESS: okamžitě budete informováni (v horní části stránky se zobrazí krátkodobě informační pole) -   zrušení rezervace proběhlo v pořádku, nebo zrušení rezervace proběhlo v pořádku – PENALIZACE – toto se zobrazí v případě, že zrušení provedete až po nastaveném intervalu pro bezplatné zrušení. Penalizace znamená stržení kreditu – viz podmínky pro penalizaci
 • v okně Vámi zvolené aktivity v kalendáři po úspěšném zrušení rezervace zmizí písmeno "R" , současně je Vám odeslána zpráva na emailovou adresu s informacemi o provedeném zrušení rezervace
 • SQUASH: v případě, že zrušení provedete až po nastaveném intervalu pro bezplatné zrušení bude vám účtovaná PENALIZACE. Penalizace znamená stržení kreditu – viz podmínky pro penalizaci
 • při včasném zrušení rezervace se Vám odečtený kredit automaticky vrací zpět
 • FITNESS: ke zrušení lekce dojde automaticky v případě, že není splněna podmínka nastavenéno minimálního počtu přihlášených klientů (min.počet je vždy uveden v detailu aktivity v kalendářním rozpisu). Kredit je automaticky přiřazen zpět na Váš účet. Systém provádí kontrolu 180 min před časem zahájení aktivity. O zrušení lekce Vám bude zaslán email.

Podmínky pro penalizaci

 • K penalizaci (k nevrácení kreditu) dojde ve chvíli, kdy svou rezervaci zrušíte po časovém limitu, tzn. později než:
 • FITNESS: 3h před začátkem skupinové lekce
 • SQUASH: 4h před začátkem rezervovaného termínu

Podmínky kreditního systému/expirace kreditu

 • Minimální částka pro dobití kreditu je 200 ,- Kč.  Platnost kreditu od dobití je dle platného ceníku ( http://www.body-care.cz/cenik/  ) . Při poklesu kreditu pod 200 ,- Kč Vám bude zaslán informační email.
 • Vložením kreditu si předplácíte služby/zboží a dle jeho výše získáváte slevu.
 • Vypršela-li platnost kreditu, je možné jej stále aktivovat opětovným dobitím. K dobíjené částce bude přičtena výše expirovaného kreditu. 
 • Dobijete-li si nižší částku než byla původní výše kreditu, nezapočítává se vám sleva vycházející z výše dobijeného kreditu viz. ceník.
 • Kredit je možné, převést na jinou osobu, čerpat jím zboží a vybrané služby.
 • Nevyčerpaný kredit NENÍ MOŽNÉ vrátit/vyplatit v hotovosti či převodem na účet. 


Postup dobití kreditu/koupě permanentky

Kredit/koupi permanentky můžete provést dvěma způsoby:

1) na recepci obou našich center, složením hotovosti.
2) on-line ve vašem profilu, následujícími způsoby:

>>Při on-line platbě zadávejte OKAMŽITOU platbu s dostatečným předstihem. Minimálně však 2hodiny před použitím rezervace/vstupu/permanentky. Transakce mezi bankama a rezervačním systémem může chvíli trvat a platba nebude připsána včas!! <<


KREDIT:

 • přihlásíte se pod vašimi údaji
 • v levé části obrazovky klikněte na "dobít kredit"
 • klikněte na zobrazit pokyny k platbě
 • vygeneruje se vám QR kod, který naskenujete ve vaší bankovni aplikaci 
  (nebo údaje opiště ručně, ale pozor často se stává chyba v opsání variabilního symbolu a platba pak není spárována)
 • potvrďte platbu


PERMANENTKA:

 • přihlásíte se pod vašimi údaji
 • vyberte možnost "koupit permanentku"
 • vyberte typ permanentky
 • zadejte si platnost "od kdy" má být permanentka aktivní
 • klikněte na "zaplatit převodem"
 • vyberte možnost platby pomocí QR kódu

 

Při platbě z mobilu:

 • přihlásíte se pod vašimi údaji
 • ťukněte prstem na displeji na avatara (ikona obličeje / vaše fotka)
 • zobrazí se možnosti vygenerovat kód/přehled/permanentky/nastavení/účtenky/změna hesla
 • vyberte možnost "kredit" nebo "permanentky" (podle toho co chcete koupit)
 • potvrďte platbu (po zadání výše kreditu nebo výběru permanentky)
 • vyberte platbu pomoci QR kódu

 

TIP: Pokud si (na mobilu)uděláte screen shoot QR kodu vygenerovaného rezervačním systémem a uložíte do fotek tak v bankovní aplikaci když zvolíte platbu pomocí QR kódu, je možné zvolit „vybrat z fotek“ (nebo souboru). Aplikace si automaticky naskenuje QR kód a nebudete muset opisovat složitě platební údaje a hlavně se nespletete.

Minimální částka pro dobití kreditu je 200,- Kč. Platnost kreditu od dobití je 3 měsíce. Minimální částka pro prodloužení platnosti kreditu je 200,- Kč. Po dobití je Vám automaticky prodloužena doba platnosti na 3 měsíce.

 

Při poklesu kreditu pod 200,- Kč Vám bude zaslán informační email. Prosíme o včasné dobíjení, vyhnete se tak komplikacím při vstupech/rezervacích.

 

V našem centru přijímáme platby v hotovosti, karty Multisport a Benefit Plus.
Karty Benefit plus hlaste dopředu.