Návod na použití rezervačního systému

Podmínky a pravidla rezervačního systému

Cílem našeho on-line rezervačního systému je zjednodušit rezervace lekcí všem, kteří chtějí využívat naše služby. Díky rezervačnímu systému si můžete nabízené aktivity sami rezervovat nebo rušit. Účast na vybraných lekcích je možná i bez rezervace, ale neručíme Vám za zajištění místa. Kreditní systém vám umožní mít pod kontrolou vaše rezervace i váš kredit.

Upozornění - bez registrace není možné využívat služeb online rezervačního systému.

Rezervační systém je založen jako kreditní, což znamená, že každý klient, který bude chtít využívat nabízených aktivit, si musí před provedením rezervace zajistit jeho dostatečnou výši. Bez dostatečného kreditu (min.120,-Kč) Vám systém neumožní provést rezervaci. O veškerém dění na Vámi založeném účtu budete vždy obratem informováni na registrovaný email.

Upozornění - rezervační systém slouží pouze k rezervaci aktivit konaných v sále našeho centra a které jsou uvedeny v kalendářním rozpisu. Na ostatní nabízené služby – masáž, fyzioterapie, výživové poradenství, osobní trénink s trenérem - je nutné kontaktovat přímo terapeuta nebo si vyžádat kontakt na recepci 731 440 260 .

Podmínky registrace

Před provedením registrace si přečtěte podmínky rezervace a provozní řád. Registrací do rezervačního systému potvrzujete seznámení se s provozním řádem, souhlasíte s dodržováním provozního řádu provozovny. Registraci může provést každý, kdo chce využívat služby provozovny. Při porušení pravidel dle provozního řádu si vyhrazujeme právo Vámi založenou registraci zrušit.

Postup registrace

Základní registraci provedete na stránkách rezervačního systému ( www.body-care.cz )

Po otevření stránky z přijatého odkazu, klikni na políčko "Registrovat". Po vyplnění políček (s označením * jsou povinná) a následném uložení Vám bude na uvedenou emailovou adresu zaslán potvrzovací email. Je třeba se přihlásit na svůj email a obratem email potvrdit kliknutím na přijatý odkaz. Tímto je registrace ukončena. 

Registrovat se můžete také přes účet Facebook a Google+. POZOR ale, pokud již máte účet založen základní registrací a znovu se přihlásíte pomocí Facebooku, vytvoří se Vám DALŠÍ účet. Proto si prosím zvolte jednu variantu přihlašování.  

Podmínky rezervace

Rezervaci může provést pouze registrovaný klient. Na jednu registraci lze rezervovat maximálně dvě místa. Rezervaci je možné provést nejpozději 5 minut před zahájením aktivity.

Ve výjimečných případech, kdy opravdu nemáte možnost provést rezervaci on-line, je možné o rezervaci požádat po telefonu na tel. 731 440 260 . Tímto však neručíme za včasné vyřízení Vaší žádosti, ale uděláme pro Vás maximum. Uživatel musí mít dostatečný kredit k rezervaci lekce.

Postup rezervace

 • přihlaste se do rezervačního systému
 • v kalendáři si vyber sportovní aktivitu
 • nastav kurzor myši na vybranou aktivitu – NENÍ TŘEBA KLIKAT , po zobrazení pole "ZÁVAZNĚ REZERVOVAT" klikni na  "ZÁVAZNĚ REZERVOVAT".
 • zobrazí se okno Nastavení čerpání s dotazem, z čeho se má rezervace strhnout. Klinkni na Z kreditu (xxx,- Kč).
 • okamžitě budete informováni (v horní části stránky se zobrazí krátkodobě informační pole) -   rezervace proběhla v pořádku či rezervace se nezdařila + důvod nezdaru
 • v okně Vámi zvolené aktivity v kalendáři se po úspěšné rezervaci zobrazí písmeno "R" , současně je Vám odeslána zpráva na emailovou adresu s informacemi o provedené rezervaci
 • v mimořádných případech lze rezervaci provést po dohodě na recepci (osobně nebo telefonicky)
 • pokud nebude v době přihlášení dostatečný počet nahlášených klientů, v rezervačním okně bude svítit červený nápis Lekce není ještě otevřená. Chybí rezervací: 2. V poli kalendáře je toto zobrazené jako žlutý trojúhelník s černým vykřičníkem.

Podmínkou pro rezervaci je dostatečný kredit na zákaznickém účtu!!  

Podmínky zrušení rezervace

 • Rezervaci může zrušit pouze registrovaný klient, který danou rezervaci uskutečnil.

Postup zrušení rezervace

 • přihlaste se do rezervačního systému
 • nastav kurzor myši na aktivitu v kalendáři, na kterou jste přihlášení - NENÍ TŘEBA KLIKAT, po zobrazení pole "ZRUŠIT REZERVACI" klikni na " ZRUŠIT REZERVACI ".
 • okamžitě budete informováni (v horní části stránky se zobrazí krátkodobě informační pole) -   zrušení rezervace proběhlo v pořádku, nebo zrušení rezervace proběhlo v pořádku – PENALIZACE – toto se zobrazí v případě, že zrušení provedete až po nastaveném intervalu pro bezplatné zrušení. Penalizace znamená stržení kreditu – viz podmínky pro penalizaci
 • v okně Vámi zvolené aktivity v kalendáři po úspěšném zrušení rezervace zmizí písmeno "R" , současně je Vám odeslána zpráva na emailovou adresu s informacemi o provedeném zrušení rezervace
 • při včasném zrušení rezervace se Vám odečtený kredit automaticky vrací zpět
 • ke zrušení lekce dojde automaticky v případě, že není splněna podmínka nastavenéno minimálního počtu přihlášených klientů (min.počet je vždy uveden v detailu aktivity v kalendářním rozpisu). Kredit je automaticky přiřazen zpět na Váš účet. Systém provádí kontrolu 180 min před časem zahájení aktivity. O zrušení lekce Vám bude zaslán email.

Podmínky pro penalizaci

 • K penalizaci (k nevrácení kreditu) dojde ve chvíli, kdy svou rezervaci zrušíte po časovém limitu, tzn. později než 3h před začátkem konané aktivity.

Podmínky kreditního systému a postup dobití/expirace kreditu

 • Kredit se dobíjí na recepci našeho centra. Minimální částka pro dobití kreditu je 120 ,- Kč.  Platnost kreditu od dobití je dle platného ceníku ( http://www.body-care.cz/cenik/  ) . Při poklesu kreditu pod 200 ,- Kč Vám bude zaslán informační email.
 • Vložením kreditu si předplácíte služby/zboží a dle jeho výše získáváte slevu.
 • Vypršela-li platnost kreditu, je možné jej stále aktivovat opětovným dobitím. K dobíjené částce bude přičtena výše expirovaného kreditu.
 • Dobijete-li si nižší částku než byla původní výše kreditu, nezapočítává se vám sleva vycházející z výše dobijeného kreditu viz. ceník.
 • Kredit je možné, převést na jinou osobu, čerpat jím zboží a vybrané služby.
 • Nevyčerpaný kredit NENÍ MOŽNÉ vrátit/vyplatit v hotovosti či převodem na účet. 

Rezervace náhradníka

 • Pokud je skupinová lekce plně obsazená, lze se na ni přihlásit jako náhradník. K tomu je potřeba mít v rezervačním systému účet a kredit minimálně 120 Kč.
 • Při odhlášení jiného klienta obdrží náhradník email o uvolnění místa s pobídkou, aby se přihlásil do rezervačního systému a svoji rezervaci potvrdil. Pokud tak učiní, dojde mu emailem potvrzení, že byl na danou lekci přesunut jako rezervovaný klient. Dále pro něj platí standartní podmínky zrušení rezervace či penalizace.

V našem centru přijímáme platby v hotovosti a karty Multisport Benefit, Active Pass a Benefit Plus.