Lucie Sedlaková foto
Lucie Kozubíková
 
+420 777 010 502
Instruktor Pilátes

Instruktor pilates

Toužíte začít se sportem, a přitom nemáte vůbec žádný sval, natož kondici? Potřebujete revitalizovat pohybový aparát ochablý po nemoci? Rádi byste protáhli a posílili i ty svalové skupiny, které vaše pravidelné pohybové aktivity neprotahují a neposilují? Sníte o harmonizaci celého těla, ideálně v souladu s myslí, a přitom nemáte důvěru či zájem zabývat se filozoficko-náboženským systémem jógy?

Buďte vítáni na lekcích pilates!

Pilates je cvičební metoda kompenzační, rehabilitační, napravující, kterou její autor Joseph H. Pilates vyvinul jednak pro posílení pacientů upoutaných na lůžko, jednak pro stabilizaci těla tanečníků po silově i flexibilitou vypjatých výkonech. Jeho velkou výhodou je skutečná univerzálnost, vhodnost „pro každého“: tanečníka i netanečníka, sportovce i nesportovce, dospělého i dítě, těhotné dámy i mámy po porodu, pro babičku i dědečka i zájemce s pohybovými omezeními – a to díky možnosti realizovat většinu cviků v přesně definovaných stupních rozdílné náročnosti, z nichž každý přináší tělu rozsáhlé benefity.

Pilates se pro mě stává postupně součástí mého životního stylu a to z jednoho prostého důvodu. Z vlastní praxe Vám cvičení Pilates uvolní napětí v zádech, ať už těm, kteří trpí chronickými bolestmi zad nebo těm, kterým se bolest v zádech objeví při stresu nebo po jakékoliv zátěži. Kromě cvičení s vlastní váhou těla ráda využívám i některé cvičební pomůcky např. válec, overbal, velký míč

Pokud se rozhodnete pro cvičení se mnou, věřte, že na Vaší cestě k lepšímu zdraví Vás budu podporovat. Jako lektorka Pilates Vás naučím cvičit tak, abychom si společně strávené chvíle nejen příjemně užili, ale zejména, abyste cítili změnu k lepšímu zdraví, bez bolesti.

Těším se na vás!

 

Kurzy, certifikáty, semináře

  • 2020 Instruktor pilates, My Fit studio s.r.o.
  • 2018 Instruktor zdravotní tělesné výchovy, Blue Gym s.r.o.
  • 2018 Instruktor aerobiku, Blue Gym s.r.o.


Kurzy, certifikáty, semináře

  • Natural Training, Dance aerobik, Inspiration Day (metabolic + mobility workout)
  • Bosu Day (bosu complete + bosu core)
  • Inspiration Day (over ball + fit ball)
  • Diagnostika a funkční řetězení, Diastáza, Pilates Inspiration Day.

 

 

Kontakt: